• poškrabanie

    Dobrý deň, včera 1.12 sa mi stala jedna vec... po močení som sa utierala a nechtiac si nechtom zaškrabla do oblasti ako sú malé pysky a spravila sa mi tam ranka. Chcela by som sa spýtať čo robiť? Nechcem totižto aby sa tam dostala nejaké infekcia, ak je to možné. Preventívne po každom močení teraz chodím do sprchy a umývam vodou. Zacelí sa to aj samé alebo treba kúpiť nejakú mastičku?
    Vopred ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.

    Dobrý deň, skúsiť si môžete aplikovať Cicatridina sprej, prípadne Canesten krém. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.