• Uzlina a menstruacny cyklus

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den pan doktor, moze mat menstruacia volyv na zvacsenie uzliny v malej panve? Z v case menstruacie je vacsia ako po jej skonceni? Ďakujem

    Dobrý deň, ak máte na mysli lymfatickú uzlinu, menštruačný cyklus by na to vplyv mať nemal. Keďže nepoznám žiadne bližšie informácie a okolnosti, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.