• Predoperacne vysetrenie

    , Autor: Dadulina

    Dobrý deň p. Doktor, chcela by som sa Vas spytat, ci sa pred operaciou, napriklad odstranenie myomu, realizuje v ramci predoperacneho vysetrenia, aj vysterenie na pohlavne choroby ako AIDS, syfilis a hepatitida? Pripadne ako sa da zisiti, ci taketo vysetrenie bolo realizovane, ked operacia prebehla pred 3 rokmi. Dakujem pekne

    Dobrý deň, nie, vrámci štandardného predoperačného vyšetrenia sa vyšetrenie na pohlavne prenosné ochorenia nerealizuje.