• Môžem byť tehotná ?

    , Autor: Didia

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu už 3 roky, nie úplne pravidelne v tu istú hodinu, občas sa mi stane že si ju dám ráno inokedy večer. Mali sme s priateľom pohlavný styk a on sa do mna urobil, je šanca že by som mohla byť tehotná ? V ten deň mi začali plodné dni.. ďakujem

    Dobrý deň, ak užívate hormonálnu antikoncepciu denne a rozdiel medzi časom obvyklého užívania nie je väčší ako 12 hodín, ste plne chránená. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.