• COVID19 v 19tt

    , Autor: Ajkaa

    Dobrý deň p. Doktor, chcem sa opytat na Váš názor ohľadom terapie. Som v 19tt tehotenstva.U mna diagnostikovaný COVID19 pred týždňom,odvtedy respiračné symptómy,bolesť kĺbov,svalov,hlavy, svetloplachosť,TT do 38•C. Dobratý Azitromycin 3x500mg, k tomu vitamíny,Paralen,Fraxiparine. Príznaky stále pretrvávajú,nasadiť ešte Isoprinosine s Erdomedom? Je to pre plod bezpečne?Ďakujem za Váš názor.

    Dobrý deň, aj napriek podanej komplexnej liečbe príznaky môžu ešte pretrvávať, je vhodné ich riešiť symptomaticky. Erdomed užívať môžete, s Isoprinosinom by som bol opatrnejší.