• Prosím o radu

    , Autor: Moja mala princezna

    Dobrý deň prajem pán doktor, chcem sa spýtať pani doktorka mi na ultrazvuku videla nieco ako plod mala fazuľka odhadoval 4 TT aj tehotenské testy mi visli pozitívne 3 testy som si spravila keď odobrali krv mi povedala ze nie som tehotná napriek tomu ak krcok mam vysoko položený polotvrdy uzavretý a mam ako keby taky bieli výtok lepkavy prosím o radu co to môže byť prečo mám krv negatívnu čiže nemám zvisene hcg a pri tom menštruácia ešte stále nie je Ďakujem

    Dobrý deň, na základe informácii je veľmi ťažké sa vyjadriť. Ak je beta HCG negatívne, tehotná nie ste a v dutine maternice sa môže jednať o polyp, cystu, ... Mohlo sa jednať aj o včasný potrat, ale ak ste nezakrvácali, je to málo pravdepodobné. Tehotenské testy môžu byť aj falošne pozitívne. Treba to určite odsledovať. Bez videnia nálezu a poznania všetkých okolností a informácii sa neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.