• Rontgen

    , Autor: Mimiboo

    Dobry den pan doktor dnes som bola na rontgene hlavy po prichode domov som mala divny pocit spravila som si dva tehotenske testy a oba vysli pozitivne avsak menzes mam dostat az o nejake 4 dni prosim vas chcem sa spytat ci rontgen moze byt nebezpecny pre plod alebo ci sa kvoli tomu moze narodit chore dietatko vopred dakujem za odpoved som z toho celkom nervozna..

    Dobrý deň, ak bol robený iba RTG snímok hlavy, plod postihnutý vplyvom RTG nebude.