• Silné krvácanie

    Dobrý deň pán doktor, súrne prosím potrebujem pomoc.
    Mam 17 rokov som panna a včera sme to s priateľom(21,panic) skúšali avšak ani do mňa nevosiel(max predtým prstami pár cm, a penisom len špičkou), celkovo som od neho menšia, no všetko sme spravili správne , no odvtedy stále krvacam asi aj s krvnými zrazeninami. Neviem či to vôbec súvisí s tým ze sme sa o to s priateľom pokúšali, menštruáciu by som mala mat až o pár dní, no bolesti ktoré mam zvyčajne, teraz nemám, no velmi veľa krvacam. Prosím o pomoc. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, aj napriek tomu, že ste nemali plnohodnotný pohlavný styk, mohlo dôjsť k porušeniu panenskej blany alebo cievy steny pošvy a k následnému krvácaniu. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní alebo zhoršení ťažkostí vyhľadajte Vášho obvodného gynekológa.