• Sterilizacia

    , Autor: miko79

    Dobrý deň prosím Vás som rok po sterilizácii a od 23.1 som nemala menštruáciu, aj pred tým som mala nepravidelnú, cez 40 dní a potom aj dva týždne v kuse, tehotenský test mám negatívny, mám 41 rokov, mohla by som byť tehotná? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, vzhľadom k okolnostiam tehotenstvo nepredpokladám. Odsledujte si to. Odporúčam však navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu a stanoví další postup.