• Mykoza a dieta

    , Autor: kativa12

    Dobry den. Meram si teplotu v posve (symptotermalna metoda), avsak mam pocit, ze mi zacina mykoza.
    Co je vsak problem, spadol mi teplomer na zem a mala ho automaticky zobrala do pusy. Musim to akutne nejak riesit? Hned som sa jej snazila vyplachnut pusinku, ale nepodarilo sa mi to uplne, kedze nema ani rok, vyplachovat pusu nevie.... Mam to nejak riesit teraz? Som z toho v strese :(

    Dobrý deň, na túto otázku Vám objektívne odpovedať neviem. V pošve, rovnako ako v ústach, sa nachádza veľmi veľa bakterií. Teraz s tým uz neurobíte nič Odsledujte si dieťa a v prípade teploty alebo iných ťažkostí vyhľadajte pediatra.