• Poraďte mi prosím

    , Autor: Nessa

    Dobrý deň, s priateľom sme mali chránený sex počas mojej ovulácie, nespravil sa vo mne do kondómu ale najprv sme zle nasadili kondóm, potom už dobre (ten istý). Asi 20 minút pred tým sme to tiež robili čiže ak by na ňom nejaké spermie boli, neprežili by (čítala som že na vzduchu prežijú iba pár minút-neviem čo z toho je pravda). O 4 dni mám dostať menštruáciu, viem že ešte nemám dôvod na stres ale veľmi sa bojím že sme to niekde pokazili, poraďte mi prosím

    Dobrý deň, nie je mi celkom jasný pojem "zle nasadený kondóm", takže sa neviem objektívne vyjadriť ohľadom možného tehotenstva. Odsledujte si menštruáciu, ak máte menštruáciu pravidelnú, pri meškaní menštruácie viac ako 7 dní si urobte tehotenský test.