• Je šanca otehotnieť

    , Autor: kelly-2

    Dobrý deň,s manželom som mala nechránený styk na 5dc večer,kedy som ešte po styku trošku krvácala.Ovulaciu mávam na 10-12dc,chcem sa spýtať či môžem otehotnieť za týchto podmienok.Dakujem

    Dobrý deň, ak má žena nechránený pohlavný styk, možnosť otehotnenia je tu stále. Spermie dokážu v ženskom organizme prežiť aj neuveriteľných 7 dní, ak máte ovuláciu na 10. deň cyklu, možnosť tehotenstva tu je.