• Análny styk

    , Autor: Rob

    Dobrý deň chcel by som sa opýtať aj keď viem že táto otázka je mimoriadne trápna. Je možné otehotniet z analneho styku ? S partnerkou sme mali analny styk nechraneny. Viem ze to nijak prepojené nieje. Ona je panna, ale ci je nejaká možnosť pretečenia z jednej časti do druhej. Prevadzkovali sme len a len análny styk. Prepáčte prosim za trápnu otázku ale prosím o zodpovedanie.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, ak partnerka nemá vrodenú vývojovú chybu ženských pohlavných orgánov, z análneho styku tehotná určite nebude.