• PN

    , Autor: Romy.v

    Dobry den, som tehotna a chcem ist na PN. Z istych dovodov nemozem mat v papieroch uvedene rizikove co sa asi zvacsa dava. Moja otazka znie: mozem pocas celeho tehotenstva marodovat z gynekologickeho hladiska no aby to nebolo rizikove?? Dakujem

    Dobrý deň, ak nie je dôvod na PN, celé tehotenstvo byť vypísaná nemôžete. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.