• Bolesti v pupku a v okoli

    , Autor:

    Dobrý deň som v 31tt a z času na čas pociťujem pichlave bolesti v okoli pupka , placenta je na prednej hornej stene
    Take bolesti tupé pichlave
    Pupok je na dotyk veľmi bolestivý :-)))
    A okolie tak isto
    Môžem sa opýtať , čo môže byť príčinou ?

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje, vrchol tela maternice je teraz cca vo výške pupka, čo môžete pociťovať ako občasné pichanie. Niekedy sa pichanie a bolesť v pupku v tehotenstve spája so zápalom slepého čreva, ale podľa mňa by boli bolesti intenzívne a časté a bolesť by sa postupne premiestňovala do oblasti pravého podbruška, ale takto cez počítač na diaľku sa bližšie vyjadriť neviem. Ak sa Vám niečo nezdá, alebo budú bolesti pretrvávať, navštívte Vášho obvodného gynekológa.