• bolest prsnikov

    , Autor: lulua22

    Dobry den, po ovulacii asi 2 dni mam nafuknute a citlive prsia po týždni to trosku ustupi ale pri jemnom stlaceni trochu este bolia moze to trvat az do prichodu menstruacie? Bola som uz aj na sono prsnikov vraj su v poriadku bez hrciek, zlazovite...vraj je to hormonmy.Mam 27 rokov...dakujem za odpoved

    Dobrý deň, áno je to v norme,
    na zlepšienie stavu môžte zvážiť užívanie agnucastonu, prípadne iného preparátu, ktorá zlepšuje takúto bolestivosť prsníkov
    s pozdravom