• vtiahnuté bradavky

    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, či je normálne, keď mám stále vtiahnuté bradavky dovnútra.pozorujem to už od puberty.mám 28 rokov, dve deti, ani jedno som nemohla dojčiť práve z tohto dôvodu.dá sa s tým niečo robiť, či mi to už takto ostane navždy?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, tak ak ste už dve deti vychovala bez dojčenia a neriešil sa tento stav doteraz, je otázne, prčo vás to trápi
    ak sú bradavkz v tejto pozícií dlhodobo a máte fyziologický i ultrazvuk i nález na prsníkoch, nemyslím si , že je dôvod sa tým znepokojovať a je vysoko prvadepodobné, že bradavky v podobnom stave zostanú
    s pozdravom