• Hormonálna nerovnováha

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    mám 22 rokov, celú pubertu až doteraz som nikdy nemala problémy s pleťou. Posledný polrok sa vyhadzujem na tvári pravidelne (najmä brada, okolie úst, ale aj čelo-hnisavé vyrážky).. Vyskúšala som všetko, kvalitnú kozmetiku, upraviť stravu, rôzne krémy od kožnej lekárky.. Helikobaktera vylúčili. Čítala som na rôznych stránkach, že príčinou môžu byť gynekologické problémy či hormonálna nerovnováha. HAK neužívam. Myslíte, že by mohol byť problém aj v tomto? Môže mi gynekológ na požiadanie urobiť nejaké testy?
    Už som z toho zúfalá. Ďakujem krásne.

    Dobrý deň,
    môže vám urobiť hormonálnz profil, kde sa dajú zostiť hladinz hormónov v tele a na yáklade toho môže byť táto dzsbalancia korigvan napr. antikoncepciou
    s pozdravom