• Tehotenstvo a aktívny šport

    , Autor: thyna17

    Dobrý deň,
    chcem sa opýtať, snažím sa o druhé dieťa, no zároveň sa aktívne venujem športu - hlavne beh, tak 4 krát do týždňa. Chcela by som sa informovať, že ak otehotniem , a este o tom neviem a zaroven stále aktívne cvičím, tak či za to obdobie, kým sa tehotenstvo nepotvrdí, mozem ohroziť plod aktívnym cvicením.
    S pozdravom

    Dobrý deň,
    to je veľmi individuálne, určite však ak sa snažíte otehotnieť mala by ste otrasy minmálne mierniť ak nie úplne vylúčiť, mohlo by dôjsť k potratteniu plodu, samozrejme ale je to na vás, nikto vám to nemôže prikázať