• Cvičenie

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na Váš názor, či je vhodné pravidelne cvičiť na trampolíne pri miernom poklese panvového dna, či by som si tým nespôsobila viac škody ako osohu, aj keď nárazy sú pri trampolíne tlmené, nie sú také silné ako pri dopadoch na pevnú podlahu. Ďakujem pekne.

    Dobrý deň,
    priznám sa vám, že nemám s týmto problémom vôbec skúsenosti, skúste si to skonzultovať s inštruktorom. Závisií aj ako sa vy pri tom cítite, osobne si myslím, že cvičiť môžte ale nejak= prehnané skákanie asi nie je vhodné, ale informujte sa i u inštruktora trampolíniek, nech máte čo najviac info
    S pozdravom