• surne potrebujem vediet ci som mohla otehotniet

    Dobry vecer, potrebovala by som surne poradit.Od 15.septembra do 20.septembra
    som mala menzes hned na to 21.septembra som mala nechraneny pohlavny styk
    ,priatel sa jednoducho spravil do mna na druhy den sme hned leteli kupit tabletku
    escaplle alebo ako sa to píse ,lenze sme si neprecitali navod a tedapondelok a
    streda,štvrtok sme spolu opät spali na plno . Za ten cas som pribrala 5kg, vcera
    28.septembrasom zacala krvacat a aj dnes to pokračuje , stale ma boli brucho .Je
    mozne ,ze by som bola tehotna? Za odpoved Dakujem

    Dobrý deň,
    pri nechránenom pohlavnom styku je vždy riziko možného otehotnenia. Preto ak nechcete byť tehotná zvážte užívanie nejakej formy antikoncepcie. Hoci je tehotenstvo v prípade užitia escappele menej pravdepodobné, vylúčiť sa nedá obzvlášť ak ste po jej užití mali opakovane nechránený pohlavný styk. Hmotnosť +5 kg však určite nesúvisí s prípadným tehotenstvom.