Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
15,653 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • tabletka Escapelle

  , Autor: tatiana14

  Dobrý deň, chcem sa opýtať či môžem užiť tabletku Escapelle keď moja posledná menštruácia bola nezvyčajná. Bola veľmi slabá a trvalá len 2 dni. Obvykle mi menštruácia trvá 7 dní. Na internete som sa dočítala že pri neobvyklej poslednej menštruácií by sa nemala táto tabletka užívať. Preto Vás prosím o radu, či si ju teda môžem užiť. Mám 23 rokov a navyše som ju už raz užila, pred 7 mesiacmi.

  Za rýchlu odpoveď Vám Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  urobte si pred užitím tabletky tehotenský test, ak bude negatívny môžete tabletku užiť. Do budúcna zvážte začatie uživania hormonálnej antikoncepcie.

Podobné otázky

 • norethisteron a escapelle

  , Autor: tatiana14

  Dobrý večer, chcem sa opýtať či sa môže užiť tabletka escapelle po užívaní norethisteronu? Mám 22 rokov. Norehtisteron som užívala 3 dni na oddialenie menštruácie. Poslednu tabletku som užila dnes (14.10). Avšak pri pohlavnom styku s priateľom došlo k nehode. Preto sa pýtam či je možné zajtra užiť tabletku escapelle? Za rýchlu odpoveď vopred ďakujem.