• tableta po

    Dobry den,vcera sa nam vyskytol problem,preto sa obraciam na vas,vcera vecer pri pohlavnom styku sa nam poskodil kondom,nechapem ako,za 6 rokou ako sme s manzelom sa nam nic takeho nestalo,ide oto ze som 2 mesiace a 47 dni po porode,a dasie babo si nemozme dovolit,chcem sa spitat ci mozem uzit tabletu po aj 2 mes po porode a aky to bude mat nanu vpliv,co to som o nich pocula,ale nemam s tym skusenost a poradte mi ktore je najucinejsia,dakujem 100x za odpoved,Gabriela

    Dobrý deň,
    ak ešte nemáte menštruáciu nie je veľká pravdepodobnosť, že by ste mohli otehotnieť, na druhej strane sa to však 100% nedá vylúčiť. Dlhoročné skúsenosti sú s tabletkou po Escapelle, môže spôsobiť hormonálny výkyv, nepravidelnosti cyklu a ak dojčíte môže spôsobiť poruchu dojčenia. Je nutné dodržať interval užitia do 72 hodín po pohlavnom styku.