• gynekologicka prehliadka

    , Autor: tatan

    Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne otehotniet ak priatel dospel k vrcholu mimo mna a ze by som si nejake zbytky semena zaviedla nechtiac do posvy sama napr. na wc, pricom na druhy den som dostala menstruaciz....a ci mohla gynekologicka prehlaiadka ktoru som mala v januari narusit moj pravidelny 28 dnovy cyklus, nakolko odvtedy mam skor 32 dnovy, alebo je to len so stresu? dakujem

    Dobrý deň,
    gynekologická prehliadka určite nepredĺžila menštruačný cyklus!
    Tehotenstvo v tomto prípade je značne nepravdepodobné.