• bolest v podbrusku po milovani

    , Autor: pinki23

    Dobry den mam jednu otazocku. Mam taky problem ze po milovani mam mierne bolesti v podbrusku a pichanie v boku ako pred menstruaciou. Sexualne zijem 4 mesiace a milovanie nebolo az tak nezne. Moze to mat nejku suvislost bolest ustupi tak do 3 - 4 dni. Bola som aj po menzese zhruba 1 tyzden a neboa som dostatocne vlhka pri milovani. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    príčin bolesti môže byť viac ale úplne stačí ako dôvod pobolievania aj to čo ste sama spomínali - nedostatočný vaginálny sekrét či samotný pohlavný styk. Ak však bolesti pretrvavaú dlhšiu dobu aj po skončení milovania je možné, že by mohlo ísť o cystu na vaječníku. Ak bolesti budú pretrvávať je nutná gynekologická prehliadka.