• lyzovacka v prvom trimestri tehotenstva

    , Autor: moad83

    Dobry den,
    prave sme s priatelom zistili,ze ocakavame prirastok-zatial len na zaklade tehotenskeho testu. O 2 tyzdne sa chystame na tyzdennu lyzovacku do zahranicia. Podla prepoctov budem vtedy v 7.tyzdni. Som lyziar-zaciatocnik a jazdim len po tych najmenej strmych svahoch (modrych), obcas padnem, ale v nizkej rychlosti. Velmi by mi pomohla rada,ci mozem tymto nase babatko ohrozit a ci sa mam teda lyzovaniu radsej uplne vyhnut. Moja gynekologicka je bohuzial najblizsie 3 tyzdne mimo a nemam sa s kym poradit. Ja som clovek aktivny, avsak babatko je prvorade. Velmi pekne dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    napriek tomu, že ste lyžiar začiatočník by som vám lyžovačku nedoporučovala. Náhodou sa vám niečo stane, spadnete a budete si to vyčítať. Práve tieto včasne štádia gravidity sú veľmi citlivé, preto nedoporučujem.