• zufalstvo :!!

    , Autor: odbornik6

    dobry den pani doktorka uz som vam pisala ale aj nadajel som zufala .moj problem je taky ze od 17dc mam slabe spinenie a pretrvava dodnes to je uz 4den je to akoby hnedy vytok obcas slabo ruzovy nepospini mi to sodne pradlo ale ked sa utriem tak je tam obcas tam je obcas zas nie ale trva to uz striri dni v podbrusku ma sem tam tak akob pichne a 15den cyklu som mala velke bolesti na lavej strane v odbrusku .chcem sa spytat ci ovulacne krvacanie teda spinenie moze trvat tak dlho petoze nidkky som v strede cyklu vobec nespinila .s manzelom sa snazime druhy mesiac o babo berieme obaja kyselinu listovu a vitamin e ja 100mg a manzel 200mg je to s timi vytaminmi ok?dlska mojho cyklu je 28az 30dni posledna mnezes zacala 2heho a trvala 3dni to je u mna svyk s manzelom sme maly styk pri ktrom ejakuoval domna 4den cyklu 5den 6den 9den 11den 13den 14 den 16 den 18 den ten 18sty preto lebo som si msylela ze ide o ovuacne spinenie ale teraz mam strach pretoze to trva uz 4dni ale nieje to normanamnezes to urcite nie pani doktorka je to mozne?viete znami mi hovorili ze moze ist aj o uhniezdovanie ale tomu mocneverim kedze to bolo 17den .bolia ma krize a nemam chut na jedlo tak ako ja zviknem mat .prosim pordte mi a ospravedlnujem sa ze sa casto pytam nieco .ale teraz to nieje preto ze si namyslam ze som tehotna skor sa bojim co to zomnou je dakujem vam

    Dobrý deň,
    v prvom rade sa upokojte, nejde o nič nezvyčajné ani nebezpečné. Takéto mimomenštruačné krvácanie sa občas u žien objavuje, aj jeho trvanie je v poriadku. Môže súvisieť s ovuláciou, s rozkolísaním hormónov, s možným tehotenstvom, s malou rankou v pošve alebo na krčku maternice, prípadne môže mať množstvo ďalších príčin. Počkajte na menštruáciu, ak príde, a aj ďalší mesiac sa objaví takéto krvácanie po predpokladanej ovulácii, navštívte gynekológa.