• nedostatok zeleza a tehotenstvo

    Dobry den pani doktorka,
    chcela som sa spytat, ci by som mohla zostat tehotna aj napriek tomu ,ze mam nedostatok zeleza.(suvisi to so silnym menzesom).moj lekar mi povedol ,ze by to mohol byt problem.dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    závisí to od toho, ako veľmi ste anemická. Ak to nie je veľmi kritická hodnota tak, ak je všetko ostatné v poriadku,k otehotneniu môže dôsť, Náledne potom v tehotenstve je nutná suplementácia- teda náhrada železa.