• Ms počas diety

    , Autor: Patkax

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je normálne keď mi pri diéte mešká ms od januára som schudla 23kg a tento mesiac mi ms mešká už 7.deň…Myslite žeby sa mi mohla ešte dostaviť?

    Dobrý deň, príčin meškania menstruačného cyklu môže byť viacero. Ak u Vás došlo k výraznejšej zmene životného štýlu a výraznejšiemu úbytku hmotnosti, môže to byť príčinou meškania menštruácie a celkovo znepravidelnenia menstruačného cyklu. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.