Poradňa gynekológa a pôrodníka

Poradňa gynekológa a pôrodníka
20,989 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij, MPH, ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa a pôrodníka
 • Menstruace

  , Autor: Love123

  Dobry den den 20.10.2023 sem dala pric dite operativni potrat. Potom sem mela mesicki kazdy den vkuse us nekolik mesicu furt to mam dali mi inplat do ruki nevim jesli to mam stoho nebo jeslk me nevicistili spatne kazdy den krvaci

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij, MPH

  Dobrý deň, ak sa nejedná iba o špinenie, ale o krvácanie už dlhšiu dobu a každý deň, niečo asi nebude v poriadku. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, či ošetrujúcich lekárov, ktorí sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť a určiť ďalší postup.

Podobné otázky

 • Neprisla menstriacia

  , Autor: _star_

  Dobri den chcela by som sa pytat ci je mozne otehotniet pocas uzivania antikoncepce. Uzivaju belaru a po takmer roce pravidelneho uzivani mi neprisla menstruace druhy den od vybrati celeho blistra. Vzdy prisla v stredu no prvy krat sa mi stalo ze uz je sobota a este vzdy neprisla. Mozem byt tehotna? Mnela sem chvilku nechraneny sex pocas predosle menstruace ale potom sme dali i kondom.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij, MPH

  Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je pomerne časté, že sa krvácanie z vysadenia dostaví vo forme pár dňového zašpinenia, ale nemusí sa dostaviť vôbec. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie, bez prítomnosti tráviacich ťažkostí, je pravdepodobnosť tehotenstva veľmi malá. Chránená ste aj počas 7 dňového obdobia bez užívania tabliet. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.