• Perimenopauza

    , Autor: Aďka mama

    Ďakujem za odpoveď p. doktor, mala som na mysli, keď mi napr. nezaberú prírodné preparáty, mám pravdep. zníž. progesterón a nerobila by som nič, veď je to nakoniec len naťahovanie menštr. obdobia, či si neuškodím alebo aké následky by mohli byť. Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, ak Vám nebude prekážať nepravidelný, či predĺžený menštruačný cyklus, neuškodíte si tým, ani to nebude mať žiadne zásadné následky.