• Oddialenie menštruacie pred operáciou

    Dobrý deň je nejaká možnosť oddialiť menštruaciu pred operáciou keď nesmiem uživať hormonalnu liečbu?Ďakujem Mikulová

    Dobrý deň, záleží od typu operačného výkonu, od toho, kedy je plánovaný operačný výkon, ako aj od ďalších okolností. Ak už viete dopredu pár mesiacov termín operačného výkonu, dá sa už teraz posunúť cyklus užívaním Norethisteronu. Keďže však nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, ani ďalšie okolnosti, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť.