• Menzes

    , Autor: Mono17

    Dobrý deň mám otázku kojím už 8 mesiacov menzes som dostala hneď po sestonedeli mala som presne menzes ale teraz mám slabé a trvá už 11 dní prečo to môže byť. Ďakujem

    Dobrý deň, počas obdobia kojenia môže byť menštruačný cyklus absolútne nepravidelný a krvácanie rôznej intenzity a dĺžky. Odsleduje si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.