• Meškanie po chorobe

    , Autor: Zzz324

    Zdravím, priateľka bola pocas menstruacneho cyklu chora, vybrala vyse 2 krabiciek antibiotik a uz ma meskanie 5 dni. Je mozne ze jej tie lieky takto narusili cyklus? Dakujem vam za odpoved

    Dobrý deň, áno, antibiotiká aj choroba môžu mať vplyv na menštruačný cyklus, menštruácia môže meškať, prípadne sa aj dostaviť skôr.