• Escapelle menstriacia

    , Autor: Lily712

    Dobrý deň Pan doktor,pred menštruáciou ktorú som mala dostať v piatok no vzdy mi +-3 dni meškali alebo skôr (pred som určite tehotná nebola)v sobotu večer nechránený styk,v nedeľu ráno uzita escapelle a do 4 dňoch sa ms spustila ako kazdy mesiac, myslite ze je to teda v poriadku ze som ms dostala do 5dni, mozem byt uz uplne kľudná?Myslím si keby teda tabletka nezabrala ms by sa nedostavila.Ms skončila v nedeľu a dnes sa znovu cítim akoby som menštruáciu mala dostať, aj mierne špinenie no bolest ako pred ms.Myslite ze je to v poriadku,ze po tých 4dnoch ms prišla koli tabletke a teraz mozno prichádza moja očakávaná ms?ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu správneho a včasného užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Užitie núdzovej antikoncepcie so sebou prináša aj riziko nežiadúcich a vedľajších účinkov, medzi ktoré patrí nepravidelné špinenie, či krvácanie, ako aj bolesť v podbrušku. Odsledujte si to.