• Menštruácia a kojenie

    , Autor: Zsuzsu0511

    Dobrý deň Pán Doktor. Môj problém spočíva v tom, že už dávnejšie viem, že mám PCOS a inzulinrezistenciu. V roku 2020 sa mi narodila dcéra ktorú do dnešného dňa kojím. Pri večernom a dennom uspávaní.
    Mám problém s menštruáciou. Od 20eho septembra do 2ho októbra som mala menštruáciu, s tým že 10tí a 11tí deň som mala silné krvácanie s veľkými krvnými zrazeninami.
    Následne 8ho októbra som znova dostala menzes ktorá trvala do 25eho októbra. Môžu súvisieť problémy menštruácie s kojenim? Za vašu odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, v období laktácie je menštruačný cyklus väčšinou ešte nepravidelný. Áno, laktácia má vplyv na menštruačný cyklus. Odsledujte si to.