• Meškajuca Ms

    , Autor: Denka19995

    Dobrý deň, na 19 den cyklu som začala špinit trvalo to asi 4 dni ..bolo tam aj troch krvy.. teraz mi meška menštruacia 10 den . O čo by mohlo ist ? Snažime sa aj o bábätko

    Dobrý deň, za daných okolností sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie aspoň 14. dní si môžete skúsiť urobiť tehotenský test. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.