• Zápal močových ciest pri menštruácii

    , Autor: Amy_1

    Dobrý deň prajem,
    Už nejaké tie mesiace mám pri menštruácii stále zapal močových ciest . Chcela, by som sa opýtať či to mám riešiť s mojou gynekologičkou, alebo aká môže byť príčina tohto problému ? Stále sa teplo obliekam dokonca aj beriem nejaké výživové doplnky či tabletky na močové cesty na prírodnej báze no napriek tomu sa to stále opakuje.
    Ďakujem za odpoveď!

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero a je otázne, či sa naozaj jedná o zápal močových ciest. Príčin môže byť viacero. Skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte v kúrach vaginálne probiotiká. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.