• Problémy

    , Autor: Irenka1177

    Dobrý deň prajem mám problémy mám DANU skoro rok a pol a cca 2mesiace mám menštruáciu vkuse celé mesiace prejde na jeden deň a zase a tak dookola k tomu mám bolesti v bruchu ktoré sa nedajú veľmi vidrzat bola som u lekára zobral mi krv dal mi tabletky prišli výsledky nieje problém nikde všetko OK dnes som bola zase u doktora dal mi 2injekcie od bolesti a zobral mi zase krv ale tie injekcie mi vôbec ani nezmiernili tu bolesť podľa mňa to nieje normálne žeby som mala menštruáciu celý mesiac poraďte mi prosím dakujem

    Dobrý deň, ak máte spomínané ťažkosti už od zavedenia telieska a budú pretrvávať, bude vhodné porozmýšlať o zmene typu vnútromaternicového telieska. Niekedy sa stene, že žene nesadne typ vnútromaternicového telieska.