• Neobvykle dlhá menštruácia

    , Autor: Akla

    Dobrý deň prajem. 19.08.2020 som absolvovala cytológiu, jej výsledky ešte neviem. Večer 19.08.2020 som začala neobvykle špiniť. Bolo to na 24. deň 28-dňového cyklu. Počas vyšetrenia som nezniesla tlak zvonku na ľavý vaječník. Ten je však už roky väčší než pravý. Po piatich dňoch špinenia nastali silné bolesti a krvácanie. Ustalo včera: 30.08.2020. Je normálne, aby som vo veku 41 rokov mala špinenia spojené s menštuáciou 11 dní? Podobnú situáciu som v živote nezažila.

    Dobrý deň, špinenie v deň cytologického vyšetrenia krčka maternice je pomerne bežné. Čo sa týka bolestí v oblasti vaječníka, mohlo dôjsť k prasknutiu cysty, čo by vysvetľovalo bolesti aj krvácanie. Keďže ale nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, či výsledky vyšetrení, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť.