• Som ok

    , Autor: Vaness

    Meskalo mi 20dni-dodnes ,rano okolo tok 7 hod-išla som na wc -ked som si utrela mala som na papieri ružový slabý výtok .... - a zas som šla zas som to iste mala ,potom dala som sa spat vstala som a išla som zas na wc - išla zomna tuha červena krv a do teraz ide zomna dosť veľa ... možno - som dostala menštruáciu_ teraz ma boli velmi az silno pod bruško aj chrbát stoho mam riadne krče ... môžem byt tehotna ...? Alebo ...? Ja nevjem

    Dobrý deň, pri meškaní menštruácie 14 dní a viac a možnosti tehotenstva si treba urobiť tehotenský test. V prípade, že máte ťažkosti, v zmysle krvácania alebo bolestí, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý jednoznačne stanoví príčinu Vašich ťažkostí a určí ďalší postup.