• Predčasná menštruácia

    , Autor: Suellin

    Dobrý deň, predošlú menštruáciu som mala vporiadku práveže som ju prvý krát v živote necítila, bola primerane silná trvala 6 dní
    Ale ďakšia menštruácia mi prišla o dva týždne skôr. Tiež bezbolestná a to mi je veľmi zvláštne.
    Mám 20 rokov, dva roky stáleho partnera, bez ochorení štítnej žľazy, bez bolestí svrbenia pálenia, neberiem žiadne lieky ani antikoncepciu a tehotná tiež niesom (tehotenský test2x) Čo to môže byť?

    Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov, medzi najčastejšie patrí stres, zmena životosprávy, pohybová aktivita, ... Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.