• Slávka7

    , Autor: Slávka7

    Dobrý deň, chcem, sa spýtať ako dlho mám užívať ascorutin počas menštruácie. Bol mi predpísaný z dôvodu silného krvácania, kôli čomu som aj anemická. Začala som ho užívať v prvý deň menštruácie, po treťom dni mi krvácanie ustalo / bežne som krvácala 6 dní/ už mám len také špinenie a chcem teda vedieť, či mám lieky užívať ďalej cca tých 6 dní alebo nie.

    Dobrý deň, môžete skúsiť postupne znížiť dávkovanie. Odsledujte si to, ak sa krvácanie zopakuje alebo sa zvýši jeho intenzita, viete si ho nasadiť opäť.