• Špinenie pred ms

    Dobrý deň, pán doktor teraz aj minulý mesiac so mala pred menzesom slabé špinenie a bolesť ako pri menzese. Brucho ma tak boli vždy od ovulácie až kým nepríde menzes.. Som 4 mes po MA aj kyrete. Neviem ci je to v poriadku alebo mam ist k lekárovi. Nikdy som to tak nemala. Ďakujem..

    Dobrý deň, od zákroku sa mohli isté okolnosti menštruácie zmeniť. Špinenie pred menštruáciou ako aj pobolievanie v podbrušku je pomerne bežné. Odsledujte si to, pôrodom sa to možno zmení. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.