• Špinenie po menštruácii

    , Autor: Petricma

    Dobrý deň,
    Mám taký problém, menštruáciu som dostala o dva týždne skôr, ako som ju dostať mala, trvala 5 dní, ako vždy. Na tretí deň od konca menštruácie som mala pohlavný styk a odvtedy, čo trvá už asi 5 dní mám špinenie, pripomína to červenohnedý hlien s miernym zápachom. Hlien sa objavuje najmä pri močení. Vôbec sa v týchto veciach nevyznám, ale vo vnútri vagíny cítiť akoby výrastok, ktorý ten hlien produkuje. Prosím vedeli by stw mi poradiť, čo by to mohlo byť? Mám strach. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, len na základe Vášho opisu sa k Vášmu problému objektívne neviem vyjadriť. Určite je potrebné vaginálne vyšetrenie v zrkadlách, ktoré odhalí príčinu Vašich ťažkostí. Strach mať nemusíte, môže sa jednať o zápal Bartholiniho žľazy, ale možností je viacej. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.