• 2x za mesiac menzes

    , Autor: wewa

    Dobrý deň,
    Prosím vás je normálne, že mám 2x za mesiac menzes jeden je normálny trvá tak cca 5 až 7 dní ako kedy, potom je kľud a na 10 deň znova také slabé spinenie ale bolesť ako pri normálnom menzese?
    Užívam antikoncepciu belara, nebude aj v nej problém?
    Ako je pravda, že som na jeden deň zabudla a dala si ju ráno a potom aj normálne som pokračovala v užívaní takže som mala 2 za deň.
    Ale poznám ženy, ktoré si nedajú aj 2 dní a normálne fungujú dávajú si väčši pozor ale žiadne krvácanie...
    Tak nevedeli by ste poradiť mám doktora ktorý to udáva že za to môže cvičenie

    Dobrý deň, nepoznám presné okolnosti, či sa to deje každý mesiac, alebo sa to teraz stalo prvý krát. Počas užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie nie je špinenie mimo 7 dňovej pauzy ničím výnimočným. Ovplyvniť to môže stres, fyzická aktivita, zmena stravovania,... Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade akýchkoľvek nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.