Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
8,710 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Menštruácia

  , Autor: Andrea

  Dobrý deň. Som po konizacii, druha menštruácia po mi neprišla, tak mi moj gynekológ pichol vyvolavacku a po 4 dňoch mi prišla menstruacia dnes. Ale silna, dost krvacam, vlozky menim často. Kupila som si v lekarni Ascorutin, nevyzerá že by mi to pomahalo. Je to normálne že silno krvacam, alebo mam ist ráno za lekárom? Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, špinenie po výkone sa nepovažuje za normálnu menštruáciu. Ak hovoríme o tom, že Vám neprišla prvá riadna menštruácia od výkonu a bola Vám podaná injekcia na vyvolanie menštruácie, je možné, že krvácanie bude silnejšie. Treba si to odsledovať. Nepoznám však všetky okolnosti, preto sa neviem dostatočne objektívne vyjadriť. Ak by menštruačné špinenie neustávalo a trvalo viac ako týždeň, navštívte Vášho obvodného gynekológa, rovnako ako aj v prípade nejasností alebo iných ťažkostí.

Podobné otázky

 • Menštruácia

  , Autor:

  Dobrý večer. Mám 17 rokov a chcela prvýkrát v živote sa mi stalo že som mala menštruáciu a dnes po 2 týždňov mám ďalšiu. Je to normálne? Medzitým som mala chránený sex.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov. Je dôležité rozlíšiť, či sa jedná o menštruáciu, alebo o ovulačné krvácanie, ktoré môže trvať 2 - 3 dni. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • slaba menštrucia

  , Autor:

  dobrý večer, dnes som dostala menštruciu, ktorá meškala 5 dní.Zo začiatku bola silnejšia ale teraz je dosť slabá. Tehotna by som podla tehotenskych testov byť nemala,kedže je to už 3 menštruacia od ako som mala petting. dakujem za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov. Ak sa Vám dostavila menštruácia po 5 dňoch meškania, nemusí to znamenať vôbec nič. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Menstruacia

  , Autor:

  Dobry den chcela by som sa spytat brala som norethisteron od 18 .6 do 25.6 a potom 26.6 som dostala ms skoncila 30.6 a teraz 3.7 som zacala krvacat ale neviem ani preco z coho to moze byt prosim Vas

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie okolnosti, dôvod užívania Norethisteronu, ani žiadne ďalšie informácie, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Menštruácia

  , Autor:

  Dobrý deň pán doktor chcela by som sa opýtať dostala som menštruáciu o 14 dní skôr Môžem byť tehotná?? Alebo ide o niečo iné som z toho už zúfalá

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Nemusí sa jednať vôbec o tehotenstvo, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Menštruácia

  , Autor:

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možné aby sa mi predĺžil cyklus? A taktiež by som sa chcela spýtať či musím mať pms aby prišla menštruácia? Ďakujem za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero okolností, ktoré môžu cyklus predĺžiť alebo skrátiť. Predmenštruačný syndróm nemusíte mať, menštruácia sa dostaví aj tak.