• Mešká

    Dobrý deň mám 16 rokov a 15.2.2019 som mala prvý pohlavný styk s ochranou. Ned na ďalší deň som užila tabletku escapelle. Od vtedy mám menštruáciu po 16 dňoch. Naposledy som mala od 22.2-28.2 a dnes 12.3 som zase dostala

    Dobrý deň, ak ste mali chránený pohlavný styk a nedošlo k pretrhnutiu kondómu, Escapelle nebolo nutné užiť. Po užití Escapelle väčšinou dochádza k “rozhádzaniu” menštruačného cyklu. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.