• Dvojčatá

    Dobrý deň mám na vás otázku .Rodila som dvojčatá cisárskim rezom . Menštruácia bola po pôrode v poriadku ale po troch mesiacoch vynechala pol mesiaca bola som z tím u lekára všetko bolo v poriadku nakoniec prišla .A potom išla ďalej normálne .ale siedmy mesiac po pôrode mešká dva mesiace robila som si 9testou a ani jeden neukázal že som tehotná ale stále tu menštruáciu nemám .Sem tam cistim ako keby mala prísť a nič a ani špinenie nemám.Viete mi poradiť? Všade píšu že to má spoločné z hormonami ,stresom,....ale dva mesiace nič.

    Dobrý deň, počas kojenia môže byť menštruácia nepravidelná, alebo sa stane, že aj vynechá. Odsledujte si to. Ak sa Vám niečo nezdá, alebo ťažkosti budú pretrvávať, navštívte Vášho obvodného gynekológa.