• nezvyčajne dlhý menzes

    , Autor: emma-l

    Dobrý, chcela by som sa opýtať, 24.10. som mala len hnedý výtok, potom od 25.10. do 29.10. som krvácala normálne, 30.10. najprv nemala nič a keď som mala pohlavný styk tak poobede som opäť mala špinenie a od 31.10. znova normálne krvácam, ešte stále. Je to normálne? Užívam hormonálnu antikoncepciu od 11.10.

    Dobrý deň, neviem akú antikoncepciu užívate, ale od 11.10. je to ešte pomerne dosť krátka doba. Neviem či máte pravidelný cyklus a ani iné okolnosti nepoznám. Kombinovaná hormonálna antikoncepcia sa zvykne začať užívať v prvý deň menštruácie, neviem ako tomu bolo u Vás. Každopádne pri pretrvávaní ťažkostí alebo pri nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.